Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rusiec

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie

Rusiec,mazowieckie

549 000 zł1 294 m² 424,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce pod dom, które stanie się Twoim azylem. Zapach lasu za oknem, spokój i codzienny widok natury, którą możesz obserwować z własnego tarasu - tak może wyglądać Twoja codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rubinowa

Rusiec,mazowieckie

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000 m2 położoną w Ruścu przy ul. Rubinowej Wymiary działki 35m x 60 m, wjazd na działkę od południa. Media: wodociąg przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bajeczna

Rusiec,mazowieckie

495 000 zł1 180 m² 419,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Ruścu przy ul. Bajecznej - dz. nr 303/19. Działka ma powierzchnię 1180 m2 i wymiary 25m x 47m. Zgodnie z mpzp są to Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1000m2 w Ruścu, gminie Nadarzyn. Wszystkie media miejskie: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja w fazie projektu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 314 m usytuowany na działce 1000 m . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od centrum Warszawy. Atutem wpływającym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 066 m² 492,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w cichej części Ruśca (gm. Nadarzyn) o powierzchni 1066 m2. Media: skrzynka z prądem już jest na działce, woda i gaz w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

559 000 zł1 356 m² 412,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn) o powierzchni 1356 m2. Dostępne są wszystkie media miejskie (woda, prąd, gaz) w drodze przy działce, kanalizacja projektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ruścu idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję usługową! Jest możliwość dokupienia działek obok w celu zwiększenia terenu. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 399 000 zł166,23 m² 8 416,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 399 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 166,23 m2 I Rusiec I gm. Nadarzyn I pow. pruszkowski zarezerwuj już dziś - wpłać 1% I zagwarantuj sobie niezmienną cenę do końca.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2., oznaczona w MPZP jako MU - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Działka ma kształt prostokąta, wymiary 24x41,5 m, jest.

Szczegóły ogłoszenia

592 410 zł1 209 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn), ok. 300 m od lasu. Powierzchnia działki to 1209 m2, wymiary ok. 23 m x 52 m, kształt prostokąta. Media: gaz - skrzynka na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rusiec,mazowieckie

497 000 zł950 m² 523,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 950m2 zlokalizowana w Ruścu k/nadarzyna. Kształt prostoką o wymiarach 40 x 23,75, częściowo ogrodzona dojazd drogą gminną asfaltową. Położona niedaleko lasu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

551 540 zł1 199 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1199 m przy ulicy Owocowej w Ruścu (gmina Nadarzyn). To spokojna, zielona okolica, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

Dom z garażem, ul. Aksamitki

Rusiec,mazowieckie

1 800 000 zł276 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność i przestrzeń do życia? Ten dom to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony azyl dokładnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

890 000 zł1 700 m² 523,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie! Na sprzedaż trafia działka o powierzchni 1700m2 i regularnym kształcie. Nieruchomość położona przy samym lesie! Cicha i spokojna okolica, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż ruśiec, gm. Nadarzyn | 1000 m | idealna pod dom Cicha, kameralna okolica zapewniająca prywatność i komfort życia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rusiec,mazowieckie

1 157 000 zł2 411 m² 479,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2.411m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, wymiary działki 67,26 x 44,77 x 40,9.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Ruścu pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Atuty: piękne położona wśród nowych domów jednorodzinnych. Media : prąd, gaz ziemny, woda.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2, która wyróżnia się dogodną lokalizacją, tworząc doskonałą przestrzeń do spełnienia marzeń o własnym domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Rusiec,mazowieckie

395 000 zł1 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

 

 

Rusiec,mazowieckie

653 600 zł1 520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży urocza działka budowlana w miejscowości Rusiec na którą jest wydane zezwolenie na budowę. Powierzchnia 1520 m2 z wjazdem od strony zachodniej. Wymiary działki to: ok.40m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

581 830 zł1 402 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn), blisko lasu. Powierzchnia 1402 m2. Wymiary działki ok. 21,5x65 m Kształt: prostokąt Media: woda, gaz, prąd, kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

687 150 zł1 527 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ładna działka z super dojazdem do Trasy katowickiej! media miejskie- prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód. Działka o pow. 1527 m2 w malowniczej okolicy - w zabudowie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rusiec

Rusiec,łódzkie

890 000 zł13 700 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rusiec, położonej w powiecie bełchatowskim. Obie działki mają prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę w Ruścu. Znajduje się w lesie, przy prywatnej drodze, w której właściciele tam leżących działek mają udziały. Jest prąd i woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Ruścu, gmina Nadarzyn o powierzchni 1000m2. Dostępne wszystkie media miejskie w drodze. Do Nadarzyna około 1km, gdzie znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Rusiec,mazowieckie

2 990 000 zł332 m² 9 006,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 332.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Sezamkowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł4 800 m² 312,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 4809 m | rusiec (gm. Nadarzyn) | mpzp: mmu | pełne media Oferta dla inwestorów poszukujących gruntu pod zabudowę jednorodzinna / usługową. Nieruchomość idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rusiec

Rusiec,mazowieckie

7 980 000 zł22 808 m² 349,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, pow. 2,28ha w gminie Nadarzyn w miejscowości Rusiec w odległości 25 km od Warszawy. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej S8 (dojazd drogą serwisową).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dynastii

Rusiec,mazowieckie

1 990 000 zł314 m² 5 891,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni 314 m usytuowany na działce 1000 m . Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rusiec koło Nadarzyna oddalonego ok. 20 km od centrum Warszawy. Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Szkolna

Rusiec,mazowieckie

1 214 820 zł3 573 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana z możliwością przekształcenia w całości na usługi w starej części Ruśca przy ulicy Szkolnej. Działka ma powierzchnię 3573 m2, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 570 000 zł162 m² 9 691,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny wolnostojący dom do wykończenia z dużą działką Dom parterowy o powierzchni 160 m (pustak ceramiczny,dach pokryty dachówką). Tj. 130 m2 + 30m2 garaż dwustanowiskowy. Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ruścu (gm. Nadarzyn). Powierzchnia 1000 m2. Działka ma kształt prostokąta, wymiary: ok. 26x38 m. Media: wodociąg, prąd w drodze przy granicy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 402 m² 420,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 21.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Radarowa

Rusiec,mazowieckie

371 625 zł991 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka położona w miejscowości Rusiec 5km. od Nadarzyna, 12km od Centrum Handlowego w Jankach w pobliżu lasu. Obok nowa zabudowa jednorodzinna i las. Działka sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 950 000 zł197,60 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką i dodatkowym budynkiem gospodarczym spokojna okolica z szybkim dojazdem do Warszawy, blisko S8 Dom o powierzchni użytkowej 197,6.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł1 200 m² 474,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Rusiec, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 1200 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu mu - Tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rusiec

Rusiec,mazowieckie

535 000 zł1 066 m² 501,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowości Rusiec. Rodzaj działki: budowlana Powierzchnia: 1066 m Media: woda, prąd przy działce Spokojna i cicha okolica 100 metrów od lasu Dogodny dojazd do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij