Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • 997 000 zł
  • 2 191 m²
  • 455,04 zł/m²

Zdjęcie

Beata Gołębiowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Rusiec

Rusiec, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

997 000 zł

2 191 m²

455,04 zł/m²

Działka budowlana Rusiec

Zaktualizowane: 19 maja 2026

997 000 zł 2 191 m² 455,04 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 997 000 zł (455,04 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 2 191 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: MEGLER NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 300/9507/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 2.191m2 zlokalizowana w Ruścu.

Kształt nieregularny o wymiarach 37,6 x 8,36 x 47,8 x 46,5 x 48,3
dojazd asfaltowy, częściowo ogrodzona siatką,
w zasięgu wszystkie media miejskie, położona przy drodze gminnej.
Składa się z dwóch ewidencyjnie wydzielonych działek
zatem jest możliwość pobudowania bliźniaka. (...)

Agent

Beata Gołębiowska

790 355...

790 355 722

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

790 355...

790 355 722

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości